Piast Ożarowice : UKS Dąbrowiak II

ARCHIWUM » Opis meczów drużyny 4 ligi - 2014/15 »  Piast Ożarowice : UKS Dąbrowiak II

Na zakończenie pierwszej części sezonu zawodnicy drugiej drużyny gościli zdecydowanego faworyta tych rozgrywek, drużynę Piasta Ożarowice. Warto dodać, że w drużynie gości gra dwóch zawodników, mianowicie Andrzej Głód i Maciej Terefinko, którzy w zeszłym sezonie reprezentowali barwy naszego klubu. Podobnie jak dzień wcześniej mecz rozpoczął się od prowadzenia naszych przeciwników 4:0. Swoje partię przegrali Jan Masternak z Damianem Kowalskim 1:3, Tadeusz Cieplak z Andrzejem Głodem 0:3, Jarosław Grochowalski z Dawidem Jaskotem 0:3 i Arkadiusz Szymański z Maciejem Terefinko 0:3. Stan meczu: 0:4. Gry deblowe również potoczyły się po myśli gości, jedynie para Masternak/Szymański w 3 secie pokonała debla Głód/Jaskot, ale ostatecznie przegrała 1:3. Po grach deblowych drużyna z Ożarowic miała już zapewnione zwycięstwo. Honorowy punkt dla naszej drużyny zdobył Jan Masternak pokonując 3:0 Dawida Jaskota.

A to wyniki poszczególnych spotkań meczu

Masternak – Kowalski 1:3

Cieplak – Głód 0:3