Wizyty
Dzisiaj: 14
Wszystkie: 397802

UKS Dąbrowiak II : Piast Ożarowice 4 : 6

ARCHIWUM » Opis meczów drużyny 4 ligi - 2014/15 » UKS Dąbrowiak II : Piast Ożarowice 4 : 6

6.03.2014 r.

W ubiegłym tygodniu drużyna Dąbrowiaka II rozgrywała swój mecz w Dąbrowie Górniczej, jednak atut własnej sali okazał się niewystarczający w starciu z vice-liderem LKS Lelovia, który pewnie naszą drużynę aż 9:1. Honorowy punkt dla Dąbrowiaka zdobył Janek Masternak, który po pięciu setach pokonał Michała Kumora. Szansy na zdobycie kolejnego punktu nie wykorzystał Atrur Żmijewski, który w 4 secie zmarnował 2 piłki meczowe i ostatecznie przegrał 3:2 z Piotrem Kaczyńskim. Warty podkreślenia jest fakt, że swoje debiuty zaliczyli dwaj młodzi zawodnicy naszego klubu: Kacper Szczordowski i Adrian Bogacz.

Następny mecz nasi zawodnicy rozegrali na wyjeździe, gdzie spotkali się z drużyną LKS Piast Ożarowice, która jest na 1 miejscu w tabeli grupy. Spodziewaliśmy się trudnego spotkania, zwycięstwo było raczej w sferze marzeń, mimo to do gry nasi zawodnicy przystąpili z energią, koncentracją i nadzieją na łut szczęścia. Ale to  nie szczęście ale dobra, na swoim poziomie gra naszych zawodników pozwoliła zdobyć wiele punktów i chociaż nie udało się meczu wygrać to przegrana w tak dobrym stylu w stosunku 4:6 z liderem grupy nie przynosi ujmy. Widać też, że gra w poważnych spotkaniach wzmacnia naszych debiutantów, młodych zawodników zbierających doświadczenie w turniejach: Adriana Bogacza i Kacpra Szczodrowskiego i Miłosza Pilcha.