ARCHIWUM » Opis meczów drużyny 3 ligi - 2014/15 » UKS Dąbrowiak konsekwentnie realizuje swój plan, kolejne zwycięstwo 9 : 1 z LKS Lelovia Lelów

21.10.2014

W składzie zespołu jak poprzednio zagrali Przemysław Korzec, Jan Masternak, Jarosław Rolak i Piotr Struś, obie gry podwójne wygraliśmy, jedną po dłuższej walce gdzie Przemysław Korzec grając z Jankiem Masternakiem dał z siebie wszystko wspomagając młodszego zawodnika swoim doświadczeniem. Jan Masternak natomiast w jednej ze swoich gier miał huśtawkę formy i mimo długiej pięciosetowej walki nie doprowadził do zwycięstwa i ten punkt stracił. Cały mecz wyszedł bardzo dobrze i jest kolejnym sukcesem całego zespołu.

Zarysowany przez zarząd Klubu plan wejścia do II Ligi zaczyna przybierać realny kształt, cieszy to w naszym klubie wszystkich - od zawodników przez trenerów na kibicach skończywszy, widać jednak że konkurenci depczą nam po piętach, Z terminarza spotkań wynika że z będącym tuż za nami zespołem spotkamy się dopiero w styczniu 2015 r, jest zatem możliwość aby cały czas kontrolować sytuację starając się mocnymi zwycięstwami oddalać się od rywali.