Wysokie i zasłużone zwycięstwo UKS Dąbrowiak nad KU AZS UŚ Katowice

ARCHIWUM » Opis meczów drużyny 3 ligi - 2014/15 » Wysokie i zasłużone zwycięstwo UKS Dąbrowiak nad KU AZS UŚ Katowice

18.12.2014

Jest to zwycięstwo tym cenniejsze że po zeszłorocznych zmianach w zarządzie i składzie naszej drużyny, byli nasi zawodnicy stanęli naprzeciw nowej drużyny UKS Dąbrowiak. Pokazuje to wyraźnie że wprowadzone zmiany przynoszą spodziewane rezultaty, drużyna UKS Dąbrowiak rośnie w siłę i doświadczenie a kolejne zwycięstwa budują w naszej drużynie wiarę w możliwość skutecznej gry i perspektywę awansu. Szczególny pokaz cierpliwości i umiejętności dał tym razem Piotr Struś swoją grą zbudzając głosy zachwytu naszych kibiców i jęki zawodu naszych przeciwników. Wynik 9:1 mówi sam za siebie, przynosi naszym zawodnikom ale także trenerom i kibicom satysfakcję i poczucie własnej wartości.

GRATULUJEMY !