Zakończnie sezonu 2013/2014

ARCHIWUM » Zakończnie sezonu 2013/2014

01.07.2014

Obok przedstawiamy tabele końcową wynków 3 ligi tenisa stołowego. Nasza reprezentacja w tej lidze - I drużyna UKS Dąbrowiak osiągneła znakomity wynik plasując się na drugim miejscu. Indywidualnie w pierwszej piątce zawodników znależli się aż dwaj zawodnicy UKS Dąbrowiak : Piotr Struś i Jarosław Rolak i to jest więcej niż w pierwszej dziesiątce ulokowali zwycięzcy sezonu drużyna Liswarta Lisów. Jednocześnie świadczy to niestety o tym, że nasz zespół nie jest wyrównany, co niewątpliwie należy poprawić przed nadchodzącym sezonem 2014/2015.

Nasza reprezentacja w lidze okręgowej - II drużyna UKS Dąbrowiak ulokowała się na szóstym miejscu. Obsadzona młodymi zawodnikami drużyna radziła sobie świetnie co może napawać optymizmem przed kolejnym sezonem. Indywidualnie znakomite drugie miejsce osiągnął Jan Masternak, był liderem naszego drugiego zespołu i nie ukrywając autorem dużego sukcesu jakim jest miejsce w górnej części tabeli IV ligi. Mamy nadzieję, że nasz młody zawodnik będzie dalej systematycznie podnosił swoje umiejętności a w nowym sezonie sprosta zadaniu i wzmocni pierwszą drużynę w III lidze.