DOBRE WIEŚCI Z GRAND PRIX SOSNOWCA !!

AKTUALNOŚCI » DOBRE WIEŚCI Z GRAND PRIX SOSNOWCA !!

Przez okres zimowy odbył się czteroetapowy turniej Grand Prix Sosnowca, w którym udział wzięli czterej zawodnicy naszego klubu tj. Mikołaj Mirek, Piotr Mirek, Jan Mirek oraz Dawid Migas. Turniej odbył się w dwóch kategoriach tj. klasy szkół podstawowych oraz open (bez względu na wiek). Niespodzianką stała się wygrana Dawida, który pokonał wszystkich przeciwników na każdym z czterech etapów, nie przegrał  On żadnego meczu ( w kategorii szkół podstawowych) i wygrał cały turniej. Niespodzianką również był występ najmłodszego zawodnika Jasia Mirek, który po około dwóch miesiącach ćwiczeń w naszym klubie, zagrał bardzo ładnie nieraz zaskakując przeciwników i wprawił wielu widzów i zawodników w zadziwienie, pokazując bardzo dobrą technikę gry. Pozostałe wyniki to 4 miejsce na 30 zawodników Piotra Mirek oraz piąte miejsca Dawida Migas również w kategorii Open. Mikołaj Mirek nie został sklasyfikowany ze względu, iż nie brał on udziału w całym turnieju z powodu choroby.