Rozpoczynamy sezon rozgrywek I ligi

AKTUALNOŚCI » Rozpoczynamy sezon rozgrywek I ligi

Informujemy Sz.P., że w najbliższą sobotę (11 bm) o godz. 16:00 r., w pawilonie B szkoły TZN przy ul. E. Zawidzkiej 10 rozpocznie się mecz 1- ligi tenisa stołowego mężczyzn między naszą drużyną- UKS LOGISTERS Dąbrowiak a zespołem TTS Polonia II Bytom.

Drużyna dąbrowska pozyskała nowy człon w swej nazwie, co jest efektem pracy nowego zarządu i zawarcia umowy sponsorskiej z miejscową firmą „LOGISTERS” z branży logistyki magazynowej oraz produkcyjnej. Firma działa od 2008r. i posiada 3 oddziały w Zagłębiu oraz Olkuszu, Tychach i Warszawie.

Nasza drużyna pozyskała ponadto, w miejsce Mateusza Czernika, Pawła Grelę- młodego, ambitnego zawodnika mającego już doświadczenia z ligi czeskiej i niemieckiej. Trzon drużyny pozostaje bez zmian- wraz z kapitanem Miłoszem Przybylikiem będą grali również Marcin Jadczyk oraz Jan Kaczor.

Życzymy drużynie jak najwięcej sukcesów w rozgrywkach sezonu 2021/ 2022 oraz zwycięstwa w sobotnim meczu inauguracyjnym, na który Państwa serdecznie zapraszamy! Wstęp na mecz jest bezpłatny.