Walne zebranie sprawozdawczo-wyborcze UKS "Dąbrowiak"

AKTUALNOŚCI » Walne zebranie sprawozdawczo-wyborcze UKS "Dąbrowiak"

24 czerwca 2021 roku odbyło się walne zebranie sprawozdawczo-wyborcze UKS "Dąbrowiak" zwołane z opóźnieniem spowodowanym pandemią COVID.

Ustępujący Zarząd przedstawił sprawozdanie za okres swojej kadencji. W tym czasie rozwinęła się działalność klubu, z roku na rok drużyny klubowe sięgały po coraż wyższe pozycje w ligach śląskiego i krajowego tenisa stołowego. Prowadzona była skuteczna działalność szkoleniowa sekcji piłki siatkowej. Klub pozyskiwał na swoją statutową działalność coraz większe środki finansowe. Komisja Rewizyjna w swym sprawozdaniu pozytywnie oceniła działania zarządu podkreślając ich skuteczność zarówno w zakresie budowania sukcesów sportowych jak i pozyskiwania sponsorów i środków finansowych.

Przeprowadzone wybory wyłoniły nowy zarząd UKS "Dąbrowiak" w składzie:

Starzyński Leszek - Prezes Zarządu

Byrski Andrzej - Sekretarz Zarządu