Pierwsza porażka we własnej hali.

AKTUALNOŚCI » Pierwsza porażka we własnej hali.

22.01.2016

Mimo wielkiego wysiłku zawodników i  mocnego dopingu mecz, który odbył się w piątek w Dąbrowie Górniczej pomiędzy drużynami UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza a TTS Polonia II Bytom z czołówki II ligi pozwolił na zdobycie tylko jednego punktu. Niestety nie pozostaniemy dalej drużyną bez porażki we własnej hali ale to jest najmniejsze zmartwienie. Trudno jednak pogodzić się z przegraną w sytuacji gdy tyle razy było się o krok od wygrania piłki, seta czy meczu. Najwięcej setów wygrał Piotr Struś ale mimo to swój pięciosetowy mecz z Mateuszem Klimczokiem przegrał na przewagi, jako jedyny wygrał swoją partię Przemysław Korzec zdobywając w ten sposób jedyny dla naszej drużyny punkt w meczu, pozostali zawodnicy urwali przeciwnikom 7 setów, nie pozwoliło to jednak na zwycięstwo w swoich grach. Drużyna wystąpiła w składzie Piotr Struś, Jarosław Rolak, Dawid Kurowski, Przemysław Korzec i Jan Masternak, który zagrał w deblu, tym razem nie grał Kacper Szczodrowski.