Wynik pierwszego meczu satysfakcjonuje.

AKTUALNOŚCI » Wynik pierwszego meczu satysfakcjonuje.

ATS Ligota Łabędzka przed nowym sezonem dokonała znaczącego wzmocnienia, stąd też siła drużyny przeciwnika stanowiła pewnego rodzaju niewiadomą. Nasz zarząd UKS Dąbrowiak też nie zasypiał gruszek w popiele i do niezawodnych Piotra Strusia, Przemysława Korca, Jarosława Rolaka i Janka Masternaka dokooptował nowego zawodnika Adama Ducha. Cała rozgrywka rozwijała się po naszej myśli, jednak rosnąca z gry na grę przewaga naszej drużyny, która w pewnym momencie doszła do stanu 7 : 1 rozproszyła koncentrację naszych zawodników, zaś przeciwników doprowadziła do rozpaczy tak że rzutem na taśmę poprawili wynik na 7 : 3. Pogratulować należy naszym zawodnikom dobrego startu w nowy sezon i życzyć sobie i im dalszych zwycięstw.