Kolejne zwycięstwo tym razem z Polonią Kielce

AKTUALNOŚCI » Kolejne zwycięstwo tym razem z Polonią Kielce

Kolejne zwycięstwo drużyny UKS LOGISTERS DĄDROWIAK w meczu o mistrzostwo I ligi tenisa stołowego. W sobotni wieczór nasza drużyna pokonała Polonię Kielce w stosunku 7:3. Punkty dla naszej drużyny zdobyli: Marcin Jadczyk - 2,5 oraz Miłosz Przybylik, Jan Kaczor i Paweł Grela po 1,5. Ozdobą spotkania był pojedynek młodzieżowego reprezentanta Indii Jeeta Chandry z Miłoszem Przybylikiem. Po pasjonującym meczu stojącym na bardzo wysokim poziomie zwyciężył Jeet Chandra w stosunku 3:2. Gratulujemy naszym zawodnikom zwycięstwa i życzymy kolejnych wygranych w następnych spotkaniach. Dziękujemy również kibicom za wspaniały doping oraz sponsorom i wszystkim osobom, które pomagają naszemu klubowi w osiąganiu jak najlepszych wyników sportowych.