Wizyty
Dzisiaj: 120
Wszystkie: 322632

Kto zwyciężył w Turnieju Tenisowym z okazji Dni Dąbrowy Górniczej?

ARCHIWUM » Kto zwyciężył w Turnieju Tenisowym z okazji Dni Dąbrowy Górniczej?

UKS Dąbrowiak organizując kolejną imprezę sportową liczył przede wszystkim na popularyzację tenisa stołowego wśród młodych i najmłodszych widzów. I rzeczywiście młodych zawodników było sporo, grali na miarę swoich możliwości, ale też mieli okazję zobaczyć naprawdę ciekawe pojedynki doświadczonych graczy. Aby spróbować swoich sił na zawody przyjechali zawodników z całej okolicy, przybyli nawet gracze z tak odległych miejscowości jak Zawiercie i Łaziska Górne.

 

ZOBACZ ZDJĘCIA NA DOLE STRONY

 

Najefektowniejsze były gry w kategorii OPEN gdzie spotkała się śmietanka ligowa, zawodnicy ligowi z pierwszego i drugiego miejsca tego sezonu. Wyniki w tej kategorii potwierdziły silną pozycje drużyn LKS Liswarta i UKS Dąbrowiak, mianowicie

w kategoria OPEN

 

1. Przemysław Korzec (LKS Liswarta),

2. Michał Minda (LKS Liswarta),

3. Piotr Struś (UKS Dąbrowiak).

 

W kategorii AMATOR próbowali swych sił wszyscy, rywalizowała młodzieńcza energia z doświadczeniem, zapał z cierpliwością czy wreszcie technika z siłą. Stawali do gry z sobą zawodnicy równi walczący  zaciekle o każdy punkt, ale też jakby z dwóch biegunów zdolności i umiejętności(z jednej strony raczej braku umiejętności). Ale właśnie na tym polega rywalizacja, spróbować, zaryzykować, zdobyć doświadczenie, zyskać satysfakcję.

 

W kategorii AMATOR

 

1. Michał Wlazło (Sosnowiec),

2. Grzegorz Marciniec (Wodzisław Śląski),

3. Waldemar Wnuk (Dąbrowa Górnicza).

 

Młodzież przecierała szlaki turniejowe w kategorii Do LAT 14. Było dużo walki jeszcze więcej zaangażowania, mnóstwo chęci i sporo zabawy(wszak w młodym wieku sport to zabawa dająca relaks po szkolnych trudach). Ale zwycięstwa były prawdziwe i radość dla graczy olbrzymia.

 

W kategorii Do LAT 14

 

1. Krzysztof Marciniec (Wodzisław Śląski),

2. Rafał Brząkalik (Łaziska Górne),

3. Kacper Szczodrowski (UKS Dąbrowiak).