UKS Ikar Mierzęcice - UKS Dąbrowiak 2 Dąbrowa Górnicza 5 : 5

ARCHIWUM » UKS Ikar Mierzęcice - UKS Dąbrowiak 2 Dąbrowa Górnicza 5 : 5

05.04.2015

Mecz rozpoczął się zwycięstwem Piotra Banasika nad Krzysztofem Kozłem 3 : 2, Grający równolegle Grzegorz Szczodrowski przegrał niestety 1 : 3 z Tomaszem Pyrzykiem. Potem zagrała nasza kolejna dwójka - Kacper Szczodrowski pokonał Marcina Słowińskiego 3 : 1 , a Grzegorz Koch przegrał z Tomaszem Nieszporkiem 0 : 3 tak więc przed deblami wynik w meczu nadal był remisowy 2 : 2. Potem duet Szczodrowski/Szczodrowski ponał debel Kozieł/Pyrzyk 3 : 1 ( jest to szósty wygrany debel z rzędu przez Szczodrowskich)  oraz Banasik/Koch wygrali z parą Nieszporek/Słowiński. Po deblach wynik wyglądał bardzo obiecująco 4 : 2 . W drugiej serii gier Grzegorz Koch przegrał z Krzysztofem Kozłem 0 : 3, a Grzegorz Szczodrowski pokonał Marcina Słowińskiego 3 : 1. Niestety nasza drużyna w dalszej części meczu nie miałajuż tyle szczęścia. Kacper Szczodrowski przegrał prowadząc już 2 : 1 z Tomaszem Pyrzykiem , a Piotr Banasik odrabiając straty z 0 : 2 na 2 : 2 w tie breaku przegrał do 9 : 11.  Końcówka sezonu w wykonaniu naszej drużyny była bardzo obiecująca i liczymy , że w przyszłym sezonie nasza druga drużyna zakwalifikuje się do najlepszej ósemki 4 ligii.