ARCHIWUM » Remis jaki po meczu zażartej walki uzyskała nasza drużyna Amatorów wart jest pochwały.

27.02.2015

Skromny skład naszego zespołu amatorów nie oznaczał słabości lecz właśnie siłę, Piotr Świerczyński, Artur Żmijewski i Tadeusz Cieplak postarali się o wartościowy remis, a cały mecz był bardzo emocjonujący. Zaczęło się przegranej Piotra Świerczyńskiego, a potem było jeszcze trudniej, wynik wahał się wokół remisu, na prowadzenie 4 : 3 wyszedł nasz zespół za sprawą Artura Żmijewskiego, który dodał swoje zwycięstwo do punktów zdobytych wcześniej przez siebie w singlu i w grze deblowej z Tadeuszem Cieplakiem. To także Artur Żmijewski stał się autorem wartościowego dla UKS Dąbrowiak Amatorów remisu, zwyciężając w ostatniej grze z Adamem Ruszkiewiczem z UKS II Chorzów i ustalając wynik na 5 : 5.