Kolejna wygrana naszej pierwszej drużyny w III lidze

ARCHIWUM » Opis meczów drużyny 3 ligi - 2014/15 » Kolejna wygrana naszej pierwszej drużyny w III lidze

24.09.2014

Na takie potwierdzenie dobrego przygotowania liczyli trener, prezes, kibice i wreszcie sami zawodnicy. Podtrzymali dobrą passę i odnosząc kolejne zwycięstwo potwierdzili swoje aspiracje do II ligi. Każdy z naszych zawodników  pokazał się z dobrej strony ale nie była to bułka z masłem, bowiem tylko cztery mecze skończyły się w trzech setach a w pozostałym trzeba było solidnie powalczyć o zwycięskie punkty. Martwi nieco forma jednego z naszych doświadczonych zawodników, który w kolejnym meczu traci punkty, na szczęście bez konsekwencji, wobec bardzo dobrej postawy pozostałych graczy UKS Dąbrowiak.