Satysfakcjonujące zwycięstwo UKS Dąbrowiak

ARCHIWUM » Opis meczów drużyny 3 ligi - 2014/15 » Satysfakcjonujące zwycięstwo UKS Dąbrowiak

W rozegranym meczu III ligi UKS Dąbrowiak spotkał się z zajmującą obecnie 4 miejsce w lidze drużyną MKS Skarbek III Tarnowskie Góry.

Nasi gracze przystąpili do meczu skoncentrowani, gra po grze zdobywali przewagę, zwycięstwa zawodników UKS Dąbrowiak nie spadły z nieba, były naprawdę solidnie wypracowane, set po secie wyrwane przeciwnikom. Najdłuższe gry zagrał Jan Masternak, jedną pięciosetówkę przegrał niestety, drugą wygrał, do końca nie odpuszczając i broniąc zdobytej na początku przewagi.

Pozostali gracze Przemysław Korzec, Jarosław Rolak i Piotr Struś również pokazali dobre przygotowanie, chęć do gry i wysoki poziom techniczny, nie stracili ani jednego dużego punktu, wygrywając wszystko co było można.

Mecz obserwował Prezes i niezawodna grupa kibiców, którym nasi zawodnicy sprawili radość dobrze grając i odnosząc zwycięstwo 9 : 1 z drużyną MKS Skarbek III Tarnowskie Góry.